L.G.

Padli jste do předbankrotové agitky k investici s částečným směnečným zajištěním Arcy capital?

Já jenom, že sám jsem byl bombardovanej pomalu dnem i nocí cca rok a několik měsíců zpět, tak mě jen zajímalo, zda jste ověnčení někdo podobnou zkušeností? Vábení sirén zůstalo u mě bez odezvy.

Nejlepší odpověď
Pepa25

Samozřejmě, že ne.

Jinak je zajímavé, že pořád platí přísloví „jména hloupých na všech sloupích“, akorát dnes ten sloup má podobu seznamu přihlášek věřitelů v insolvenčním rejstříku …
https://isir.jus­tice.cz/isir/u­eu/evidence_u­padcu_detail.do?id=B8E­A44C95A4D42D3E05333F21FA­C344B

Další odpovědi
Drap

Ne

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

L.G.

Řekl bych, že problém byl už slušnou dobu před covidem, Kúrka miliardář zůstal, Arca miliardovou společností sice taky, ale ale…