tesss88

padání her při spuštění(win7)

přeinstalovali jsme celý system protože při spuštění hry padaly,předtím šly hrát aspoň na největší rozlišení,když jsme dali menší hra okamžitě spadla.po přeinstal. pc to dělá pořád,ovladač grafiky je nejnovější tak nevím čím to může být.monitor(lcd) jde nastavit pouze na rozlišení 1440 × 900 a menší už nejde.ikony na ploše jsou obří.předtím to šlo.nvíte prosím čím to může být?přitom hry které v pc máme by měly šlapat dobře i při nejmenším rozlišení pc .grafika je ATI radeon HD5670

Odpovědi
Bedy

A co to je za hry, které padají? jaký tam máte operační systém? Máte nainstalovanou aktuální verzi DirectX?

Odkud jste ovladače stahovali? Předpokládám, že z oficiálních stránek amd.com
Doplňuji:
Ježiš, jen ne Advanced SystemCare – ten dokáže dost ovladačů a nastavení rozházet. Nejednou mi lidi doneli odpálkovaný počítač po jeho vyčištění Advanced SystemCarem.
Ten Advanced Systemcare nadělá víc škody, jak užitku, podobně jako programy Glary Utilities, Zrychlení počítače (SpeedUp MyPC), Ashampoo WinOptimizer a podobný. Důrazně doporučuji NEPOUŽÍVAT.

Zdroj: http://suppor­t.amd.com/us/pse­arch/Pages/pse­arch.aspx?type=2­.4.1&product=2­.4.1.3.43&con­tentType=GPU+Dow­nload+Detail

odpomass

Vypadá to opravdu na špatné ovladače grafiky (v krajním případě poškozenou grafiku apod). Doporučovala bych jít na odkaz viz Bedy, nebo ještě lépe stáhnout http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/systemove_nas­troje/optimali­zace_systemu/ad­vanced-windowscare/
A po jeho nainstalování v záložce nástrojů (Tools) vybrat něco jako „kontrola ovladačů“ nebo tak nějak. Zjistí vám to neaktuální ovladače v systému.

hippomenes

Nemusí to být jen ovladače na grafiku. Teoreticky by to mohlo být i ovladači na zvukovku. Zažil jsem to u některých her. Ale vypadá to spíš na problém s grafickou kartou.