Jahoda

Otázka pro PostApMan.

Dobrý večer Vám všem přeji. Tuto otázku jsem uvěřejnila ohledně otázky k PostApManovi. Chtěla bych se Vás zeptat. U otázky, kterou vkládal Miroslavst, ohledně toho e-mailu, jste doplnil, že to máme smazat jako SPAM. Jenže, když to jako SPAM smažu, zablokuji k mému e-mailu přece e-mail „odpoved@odpo­vědi.cz“ a z Odpovědí mi už nebudou chodit e-maily z této e-mailové adresy, nepletu se? Já si tedy myslím, že to tak je. Píši to, protože kdyby toto, co jsem napsala, bylo pravdivé, aby uživatelé nebyli zklamaní, že jim z Odpovědí nechodí e-maily.

Díky za odpověď a vysvětlení 🙂

Hezký večer.
Doplňuji:
ReHunko, na nějaký čas zmizela. Ale, abyste neřekli, vrátím ji zpět 🙂

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Ne, smazat jako spam neznamená hned blokovat adresu odesílatele.
Doplňuji:
Re-hu: Naší jahůdce se než tmavý vlasy radši líbí dlouhovlasá blondýnka, přestože jí to slušelo.

Další odpovědi
ReHu

Miroslavst má pravdu. Smazat zprávu je úplně jiná akce, než zablokovat odsílatele.

Jahůdko, kde je ta hezká ikonka??

PostApMan

Omlouvám se, že jsem hned nezareagoval.
Smazat jako SPAM, ano máte úplnou pravdu neuvědomil jsem si že by e-maili z odpovědí byli považovány za SPAM (tedy i ty které za spam nepovažujete).

V tom případě jinak, vyhledejte ve svém e-mailovém účtu tlačítko/odkaz SPAM/blokace.
Nevím co používáte za klienta u každého je to jinak,ale stejně jako třeb u icq nebo skype mžete někoho blokovat. Prolistujte se svím e-mailovým klintem (bude to někde v oblasti zapezpečení)a tu e-mailovou adresu toho „spamera“ vložte do seznamu spam/blokace.

Hodně mi pomůže když mi řeknete u koho máte e-mail (seznam,g-mail,msn apod.)
Doplňuji:
Tak jsem si kvůli této otázke abyhc byl co nejpřesnější založil nový účet na seznamu.

Na úvodní stránce klikněte na nastavení dále v horní liště na Pokročilé nastavení dále sjeďte dolů na „Ochrana proti nevyžádané poště (spamu)“ a klikněte na možnost zablokovat (je to v tom posledním odstavci v okně věta začíná „Pokud nechcete dostávat zprávy…atd.“ potom klikněte na tlačítko zabklokovat adresu a do okénka zadejte adresu spamera – a hotvo ! Máte klid, takto to můžete udělat s jakoukoliv adresou a už Vás nikdy nebude otravovat a ani Vám e-maili nebudou chodit (ani do složky spam)