Jahoda

Otázka pro: GangstaHelper

Přes ulozto.cz jsem to už také zkoušela, ale nevím jak to mám poslat přes e-mail: Prosím, přesný postup, jak to mám udělat+zaregis­trovaná už tam jsem. Děkuji

Odpovědi
GangstaHelper

Na Uloz.to , na hlavní stránce, kliknete na Procházet, a zvolíte soubor, který chcete odesílat. Můžete zvolit i více najednou, ale postupně. Poté kliknete na Nahrát soubory. U velkých souborů to může trvat klidně i hodinu (pochopitelně podle toho, jak rychlé připojení máte). Po dokončení odesílání se na obrazovce objeví odkaz, na kterém soubor nyní ke stažení naleznete. Odkaz označíte a zkopírujete, odkaz můžete poslat emailem nebo třeba přes ICQ.

Soubor nyní můžete také najít přes vyhledávání na uloz.to (vpravo nahoře), stejně jako kdokoli jiný.