Hlada

Bylo by možné použít nějaký program, který má klonovací razítko (Gimp, Photoshop, Zoner). Výsledek ale bude nevalný. Spíš bych doporučil nafotit to znova s polarizačním filtrem.

Další odpovědi
mosoj

Nevím co je míněno retušováním , ale toto lze napravit jedině klonovacím razítkem, pokud je ovšem odkud brát nový obrázek který přrkryje ten starý.

pl4toon

Vyretušovat v grafickém editoru. Existují sice různé utilitky, které slibují opravu, mazání, ale ještě jsem se nesetkal s žádným, který by fungoval mimo nebe, nebo trávu.
Takže v editoru vyretušovat. Např. Corel Photo-Paint, Adobe Photoshop, Gimp, atp.
Doplňuji:
Nebo mi ten obrázek pošlete, počítám že to bude práce na 5 minut maximálně, to ještě zkousnu v sobotu :)