KARI05

Od kolika se muze holka licit?

Nejlepší odpověď
gecco

Může??
😉

Ptej se, od kolika se líčit musí…
😉

Líčidla, zejména ta levná, poškozují pleť…
Takže se, pokud je to možné, neopatlávej…
Krásy ti to nepřidá…
😉

Další odpovědi
ivzez

Od tolika, od kolika jí to dovolí rodiče.

anonym

No přece od malinka.
Líčí se i moje vnučka, je jí 6 let, tak nevidím problém ze sebe udělat krásku v jakémkoliv věku.
Geeco, proč by se tazatelka měla ptát od kolika let se musí líčit?
Otázku položila snad jasně.

anonym

V tomhle jsou snad všechny dívky stejné – nedočkavé, zvědavé… Až po více letech pochopíš, jak jsi byla velmi krásná, protože jsi byla mladá a to tě zdobilo nejvíc – tvé mládí, to ty ale pochopíš až za nějaký čas. Pokud ale jinak nedáš, do nějakých sedmnácti by ti vážně měl stačit jen lesk na rty a hezká, svěží vůně. Když se k tomu budeš na lidi usmívat a budeš milá, pak i pro své okolí budeš tou nejkrásnější dívkou. Líčení v útlém věku vypadá spíš groteskně, směšně, někdy až trapně. Ne všechno, co dělají ostatní bývá správné.

Lamalam

Od takového věku, kdy už se na to nikoho nemusí ptát.

Šidlo

odkedy má dostatočný vkus a estetické cítenie na to, aby zo seba vyrobila ,,krajšie ja" nie ľahkú devu, hororovú postavu či skrátka reklamu na make-up

a jedna vec je dekoratívne líčenie, druhá zakrývanie akné, jaziev a iných kožných defektov…to by mali rodičia aj učitelia dovoliť vtedy, ked sa objavia…aj chlapcom, ak chcú

Katka99

Ahoj,
já se líčím teprve od prvního ročníku na střední škole.(Teď jsem ve druhém). Podle mě se holka může líčit od té chvíle, co uzná za vhodné. Ale myslím si, že nejlepší čas se začít líčit je kolem toho 14–15 roku.