Avatar uživatele
KARI05

Od kolika se muze holka licit?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 3089 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Může??
😉

Ptej se, od kolika se líčit musí…
😉

Líčidla, zejména ta levná, poškozují pleť…
Takže se, pokud je to možné, neopatlávej…
Krásy ti to nepřidá…
😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ivzez

Od tolika, od kolika jí to dovolí rodiče.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

No přece od malinka.
Líčí se i moje vnučka, je jí 6 let, tak nevidím problém ze sebe udělat krásku v jakémkoliv věku.
Geeco, proč by se tazatelka měla ptát od kolika let se musí líčit?
Otázku položila snad jasně.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

V tomhle jsou snad všechny dívky stejné – nedočkavé, zvědavé… Až po více letech pochopíš, jak jsi byla velmi krásná, protože jsi byla mladá a to tě zdobilo nejvíc – tvé mládí, to ty ale pochopíš až za nějaký čas. Pokud ale jinak nedáš, do nějakých sedmnácti by ti vážně měl stačit jen lesk na rty a hezká, svěží vůně. Když se k tomu budeš na lidi usmívat a budeš milá, pak i pro své okolí budeš tou nejkrásnější dívkou. Líčení v útlém věku vypadá spíš groteskně, směšně, někdy až trapně. Ne všechno, co dělají ostatní bývá správné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Od takového věku, kdy už se na to nikoho nemusí ptát.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Šidlo

odkedy má dostatočný vkus a estetické cítenie na to, aby zo seba vyrobila ,,krajšie ja" nie ľahkú devu, hororovú postavu či skrátka reklamu na make-up

a jedna vec je dekoratívne líčenie, druhá zakrývanie akné, jaziev a iných kožných defektov…to by mali rodičia aj učitelia dovoliť vtedy, ked sa objavia…aj chlapcom, ak chcú

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Katka99

Ahoj,
já se líčím teprve od prvního ročníku na střední škole.(Teď jsem ve druhém). Podle mě se holka může líčit od té chvíle, co uzná za vhodné. Ale myslím si, že nejlepší čas se začít líčit je kolem toho 14–15 roku.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek