Skinn3r

Obchodoval uz nekdo s komoditami ?

Potreboval bych poradit kde se dají koupit a sledovat je . Nemyslím komodity z hlediska investování ale ze si treba objednám celý kamion napr kavy,cukru atd a privezou mi to pred barak .

Odpovědi
Jambalaya

No a co s tím? Komodita je z hlediska ekonomiky jakékoliv zboží 🙂. Koupit se dá od jakéhokoli dodavatele on nás, z EU či ze třetí země.

Skinn3r

No prave proto se ptám vubec to nechapu :)
No tak dobre je to uplne cokoliv a odkadkoliv ale kde to objednam jako primo napsat vyrobco dodavateli ? Ja treba myslet vyhrat si to na burze a vlastne to mit jeste za mensi cenu nez uz s prirazkou.