Lukáš Ondriš

O kolik let se člověk může učinit starší pomocí make-upu?

Např. pokud je člověku 20 let.

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud se precizně vyzná v praktikách líčení, tak klidně o 50–60 let

Další odpovědi
lexx

to nevím, ale mladší až o 45 let…příklad kapela KISS, vypadají furt stejně jak za mlada…

Šidlo

idete robiť skrytú kameru?
profi vizážista vie ubrať i pridať veľmi veľa rokov, zmeniť pohlavie.....­.urobiť upíra, vlkolaka,
profík z vás urobí aj klingona (aj bez pumíkovho vedomia:-)

anonym

Nevím, jestli strarší, ale vyzývavější určitě, make-up slouží spíš k omlazení či stavu prosperity a plodnosti, takže když je mi 20 let je to akorát zralé na pernamentní make-up.