Amie

Nové repráky – cena a kvalita

Kolik tak stojí nové kvalitní repráky k počítači? Ty co mám již nemají čistý zvuk a nejednou si postaví vlastní hlavu a celou dobu se na jednom zvuk vypíná a zapíná a druhý to taky nemá dvakrát kvalitní.
Máte něco na doporučení?

Nejlepší odpověď
briketka10

mě se líbí tyto a nejsou drahé:
http://www.on­lineshop.cz/it-a-kancelar/pris­lusenstvi/repro-system-2-0/repro-lenovo-m0520-cervene-78766P.html?ut­m_source=heure­ka&os_banner=22429&ut­m_medium=banner&ut­m_campaign=pris­lusenstvi
Doplňuji:
ano a na co jsi se ptala ? kolik tak stojí nové kvalitní repráky k počítači?
já jsem ti odpověděla a navíc dodala, že se mi líbí tyto a nejsou tak drahé co víc si chtěla za odpověď ?
myslím si, že firma Lenovo vyrábí dost kvalitní výrobky na našem trhu..

Další odpovědi
Alesh

Já bych si koupil nějakou 2.1 sestavu, třeba něco jako viz zdroj.

Zdroj: http://www.al­za.cz/genius-gx-gaming-sw-g2-1-3000-cerne-d297746.htm

bolak

Neduáváš cenu (kolik kačen seš do toho ochotná vrazit)…

Mrkni se tady > http://reprosou­stavy-reproduktory.he­ureka.cz/ , zadej si tam požadavky který požaduješ, pročti recenze recenzentů a učiň výběr.

Lakeysha

Briketko, ono to neni o tom, jaké se ti „líbí“:-D vybírat elektroniku podle vzhledu…to je takový druh vyhazování peněz:-D

briketka10

promiň Amie to doplnění nebylo pro Tebe, spletla jsem si nicky, je tedy pro Lakeyshu, která si nepřečetla zadání otázky..

briketka10

ještě jednou se ti omlouvám a pro Lakeyshu, která firma je pro tebe na trhu nejkvalitnější na výrobu reproduktorů ??

řekni mi to nestyď se tady si říkáme pravdu..