tvaruzekcz

Nosí běžci spodní prádlo?

Odpovědi
Drap

Proč by neměli nosit?

marci1

Záleží na každém, jde o osobní preferenci, která se při společenské konverzaci často neřeší. Většina kraťasů má vestavěné spodní prádlo, ale mnoho běžců raději nosí ještě jednu ochrannou vrstvu. Každý má svoji volbu, hlavní je, aby vše zůstalo na svém místě a běžec byl v pohodlí. A okolí také. 🙂
https://www.spor­t.cz/ostatni/be­hani/ladime/cla­nek/781863-o-cem-se-v-bezecke-spolecnosti-nemluvi-tabu-a-bezcova-rije.html

Rokio

Samozřejmě.

Když jsem běhal, nosil jsem při běhání slipy, nebo trenky.

elkon

Každý normální člověk, který se stará o hygienu, spodní prádlo nosí.

Misulkanov

A proč by jako neměli? :D O tom jsem ještě nikdy neslyšela… Já i můj manžel chodíme běhat pravidelně a oba dva si spodní prádlo bereme. Samozřejmě se nehodí si na sebe brát nějakou upnutou podprsenku s krajkami, ale kvalitní spodní prádlo je super, dokonce bych řekla, že by se mi bez něj sportovalo hůř. Nedávno jsem si koupila super sportovní oblečení na to to webu: https://armik.cz/. Už se zlepšuje počasí, tak se těším, až místo na páse vyběhnu doopravdy venku! 🙂

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.