jungle-be

Jaké boty z tohoto výběru jsou nejvhodnější pro běh(cena/kvalita)??

Dobrý den, vybírám boty na běh (už zase) a našel jsem tyto čtyři.
Nejprve bych se chtěl zeptat, jakto že Nike Flex Show TR a Nike Flex Show TR 2 stojí na internetu téměř stejně ? Vyplatí se připlatit si necelou stovku za novější generaci (1ky za 1365, 2ky za 1445)? A dále bych tyto dvě porovnával s Nike Flex Experience RN 2 msl
a Nike Flex Show. Z těchto dvou mi lépe sedí Nike Flex Experience RN 2 msl (obě za 1199). Z těchto 4 si nemmohu vybrat, jestli radši ušetřit a jít do Experience či FLex Show, či si mírně připlatit a vybrat si Show TR 1. nebó 2. generaci.

Odpovědi
STUDENTKAEVA

Nike Flex Show

petulka11

Vepište odpověď…no neviem ja beham uz vyse dvoch rokov v botach značky salomon speedcross http://www.sa­lomonshop.cz/o­buv/salomon-speedcross-3cs-353104 ked som si kupila nike tak mi pošli po trištvrte roku