Tergora

neznáte přípravky na uhlazení krepatých vlasů- dlouhotrvající??

znáte nějaké kvalitní přípravky na vlasy, chci si udělat účes- prostě jen zafixovat vlasy, aby nebyly krepaté a rozlítané, ale po všem vypadají pak mastné nebo se po chvilce vrátí do původního krepatého stavu…chci mít taky hladké a zdravě vypadající vlasy 🙂

Odpovědi
moni123

také mívám…zkuste březovou vodu…seženete ji v jakémkoli obchodě a když budu mluvit za sebe : zaručeně pomáhá..:) ! :))