Pavli

Nevíte prosím někdo, jestli jde najít člověka podle místa, kde pracuje, nebo podle fotky?

Nejlepší odpověď
ivzez

Jasně, že to jde.
Postav se s fotkou před bránu jeho zaměstnavatele
před koncem pracovní doby a počkej si na něj.

Nebo choď s fotkou po městě a hledej …

Hlavně se na něj neptej nikoho v tom zaměstnání. Kdyby náhodou někdo
odpověděl a hledaný se o tom dozvěděl (což je víc než pravděpodobné), mohl
by mít odpovídající dost velké problémy

Nikdo není oprávněn o nikom poskytovat žádné informace
bez jeho vědomí a souhlasu (výjimkou je např. šetření PČR).

Další odpovědi
Lamalam

Mohlo by to jít. Soukromý detektiv mi našel po dvaceti letech bývalou spolužačku pouze podle jména za svobodna a přibližného roku narození. Za mrzký peníz mi během týdne dodal její aktuální adresu na druhém konci republiky, současnou fotografii, fotografie manžela, dětí i domu, číslo auta, adresu zaměstnavatele (i všech minulých), telefonní číslo do práce, domů i na mobil a řadu dalších údajů (i číslo bankovního účtu).

pepe88

Záleží jestli budou v zaměstnání ochotný.

still

Samozřejmě že jde. Každý soukromý detektiv se tohoto komplikovaného případu jistě rád ujme :)

yuko

Jen Blesk může všechno.