22aa

Nevíte proč mi videorekordér na VHS kazety po 4 sekundách sám zastavuje VHS kazety?

Dobrý den. Mám video Akai na VHS kazety a nevím čím to je. Po 4 sekundách se mi zastavuje VHS kazeta.
Prosím nevíte, čím to může být?
Podle videa na vhs kazety tam zaseklou pásku nemám.
Není nutno kupovat 3d film, kterej se mi nelíbí, a 3D Blu Ray přehrávač, kterej ted frčí?
Mně se Walt Disney pohádky, jako je Lví král, Frčíme a další filmy, které na 3D vyšlo, nelíbí.
Poznámka: Lví král je z roku 2019 už ve 3D.
Na DVD, USB a Bluray jdou stahovat jen filmy pro 24měsíční fracky.
Děkuji. 22aa.

Odpovědi
autacek

Vyhoď to.

Ale abys neřekl, že jsem nelida, zkus přetočit tu kazetu ručně, třeba to pomůže.

elkon

Fracek jsi ty, když se neumíš slušně vyjadřovat k malým dětem.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.