steipavka

Nevíte o někom, kdo by na zahradě u Znojma postavil malou chatku za rozumnou cenu. Nebo dodal v panelové podobě na místo

Nejlepší odpověď
PostApMan

Znám dvě firmy, z toho jedna nám stavěla zahradní domek u nás zahradě.
Ale obě firmy se zaměřují na středočeský kraj, a jsou to bohužel jediné firmy co znám, že mají rozumné ceny, řekl bych až „pod mírou“ (podle faktury jsem platil snad jen za materiál, za práci tam byla naprosto nepodstatná částka). Netuším jak by to bylo se Znojmem, pravděpodobně by se ceny dotkla doprava materiálu. Pokud budete chtít, pošlu Vám mailem (abychom neporušili pravidla odpovedi.cz – reklama) kontakt na ně, a fotku naší chatičky – webové stránky jsem bohužel nedohledal.

Další odpovědi
K.B.

Podívejte se na práci a reference na www.stavbybaka.cz. Je ovšem pravda, že většinou mají 2–3 měsíce již obsazené, ale doporučuji.

Zdroj: www.stavbybaka.cz

elektrikář

V Obi a Beuhauzu mají hotové stavebnicové různé typy zahradních domků tam budou mít i kontakt na montážní firmu.nebo WWW DŘEVOSTABY

anonym

Ano,
http://www.thstav­by.cz/?page=kon­takt
dbá na nejnižší cenu, pedantsky na kvalitu. Před 2 lety dostal za provedení práce od investora památkovou sošku. Víte co to znamená?

Daniel68

Zkušenost mám s firmou z Vysočiny, což si myslím, že do Znojma není zase tak daleko – http://drevene-domky.cz/