Moni27

Nevíte někdo jak se jmenuje program …

stáhla jsem si v pgf formátu manuál ale nejde vytisknout. Volala jsem i na servis nikonu jestli mají někde návod na stažení a na vytisknutí a řekli že se bud musí koupit 1200Kč a nebo jen stáhnout a netisknout že tam mají nějaký zabezpečení.Pak mi řekl že jsou nějaký programy který se stáhnout a pak by to tisknout mělo jít,ale nevim jaký?? Tak o to Vás prosím jestli nevíte který to jsou abych si mohla pdf manuál vytisknout.Děkuji

Nejlepší odpověď
chudst

Jedna se o format PDF, nikoli PGF.

Muzete si stahnout zdarma primo program urceny pro cteni (jsem presvedcen, ze jej dokonce i nekde v pocitaci mate).

edit: kus, Odpovedi mi nechteji vzit cely odkaz… – tak na http://www.sta­huj.cz/ si zadejte do vyhledavani „Adobe Reader“ – a stahnete si hned ten prvni: verzi 10.1

Nozdrolomo: au, ano, mate pravdu. Neumim cist. No… te buh, PRNTSCRNovat 1200 stranek. Ale zase predpokladam, ze je to 1200 stran pro treba 10 jazyku, takze na jeden jazyk by vychazelo 120 stranek, coz uz by se dalo.

Další odpovědi
Nozdrolomo

tazatelka ale nemá problém se čtením, nýbrž s tiskem (což lze skutečně při „výrobě“ PDFka zakázat.
Napadlo mě (nezkoušel jsem) co to obejí tak, že jednotlivé stránky přes printscreen snímnete do schránky a pak je jako obrázek vložíte např do Wordu ? Trochu krkolomné, nicméně by to takto mělo jít obejít.

Hlada

Zkus převést soubor z pdf do Wordu, jestli se pak půjde vytisknout. Existují také programy pro odstranění hesla z pdf. Jejich použití pro tento případ je ale nelegální, takže názvy zveřejňovat nebudu.