Císař Tomáš

Nevíte náhodou jak si založit vlastní mikrostát?

chci mít vlastní zem a chci vědět jak na to např. jak uznat závislost státu a tak

Nejlepší odpověď
Drap

Nakup pozemky a potom musíš požádat okolní stát, či státy, aby tě jako samostatnou zemi uznaly. Pokud neuznají, tak máš zkrátka smůlu a budeš i nadále bez vlastního mikrostátu.

Další odpovědi
Shady

nevím o co ti přesně jde ale jistě by sis dokázal najít nějakou komunu která by ti byla myšlenkově blízká

Psychotic

Stačí si někam píchnout vlajku a přesvědčit stálé členy Rady bezpečnosti OSN (Čína, Rusko, Francie, USA a Británie), aby tě uznaly samostatným státem a přijali do OSN. Toť vše. Všechno ostatní už je individuální a nepovinné.

Reezo

Kup si ostrov to je nejjednodužší 🙂

anonym

Tohle máš ale ve špatné kategorii. S podnikáním tato otázka rozhodně nesouvisí.