lukas.lukas

Nevíte na co je na optické myši tlačítko DPI ?

Zakoupil jsem novou optickou myš ModeCom MC-M5 (http://mysi.he­ureka.cz/mode­com-mc-m5/) a vůbec nevím na co je tlačítko DPI.Nevíte náhodou ?

Nejlepší odpověď
mosoj

Mněníš si s tím rozlišení ( přesnost)s kterým myš pracuje. V dokumentaci budeš mýt napsané hodnoty. Vysoké rozlišení ale musí podporovat program a grafika.
Doplňuji:
Tak na to koukám a za ty hrubky se omlouvám. Bohužel s tím nic nenadělám.

Další odpovědi
Rabi7

Zdravim, nepopisu ti to upne odborne ale je to citlivost snimani povrchu jak je ta opticka cocka citliva, a tim si to nastavujes.