adamda

Nevíte, jak opravit počítač, když se nechce načíst Windows?

Nevíte, jak opravit počítač, když se nechce načíst Windows? Vždy naběhne obrazovka s možnosti bootování, potom tma a nic. i když vložím instalační CD tak se nespustí

Nejlepší odpověď
Reezo

Přeinstaluj Windows.

Další odpovědi
gecco

Velmi pravděpodobně máš nabořenou instanci Win – jak píše Reezo → reinstal…
😉
Pokud potřebuješ zazálohovat data (a víš, kde je máš), nabootuj třeba z CD a stáhni si je před reinstalací.
___
A spíše ti doporučím ´opravu´ svěřit někomu znalému…
😉
_________
…„když vložím instalační CD tak se nespustí“…
Vždyť ti to píšu – dej to do rukou někomu znalejšímu – kamarádovi, servisu…
Někomu, kdo třeba nemá problém nastavit v BIOSu jinou sekvenci bootování…!!

lexx

nebude systémový disk (HDD) kousnutý ? to se stává…až dosud normálně fungoval ?

anonym

Tady ti s tím nikdo neporadí,dej do opravny nebo někomu,kdo je na to machér.

isteron

Prave mám v oprave stolný pc s takouto istou závadou. Toto píšem z náhradného notbooku. Servisman musí vymeniť hd po 7. rokoch nepretržitej práce.