chachar1922

Nevíte, co je to za kosmetiku?

Dobrý den,
mám takovou celkem blbou otázku. Asi minulý měsíc jsem viděla paní s plno igelitkama bílýma s červeným nápisem. Vím, že jsem si to googlila doma, ale v historii už to bohužel nemám a byla to nějaká kosmetická firma – nejspíše určitě katalogová. Nevíte co mám asi na mysli ? :) Neznáte to někdo ? Možná to byl název na „O“ ale tím si nejsem jistá. (Avon, MaryKey, Oriflame, nic takhle známého to nebylo).

Osis to nebyl ale děkuji :)

Nejlepší odpověď
ReHu

Orlane?
Nebo Olay?
L`Occitane?

Další odpovědi
nosahosa

Nebyl to Osis+?

chachar1922

ReHu – tak nic z toho :( A jsem z okolí Ostravy a vím, že na webu byli nějaké studia Frýdek-Místek, Ostrava a dalo se tam určitě sehnat „dealerku z okolí“ Ale ani za prd si nemohu vzpomenout co to bylo. ☹ Strašně mi v hlavě skáče OXALIS, že to mohlo být podobné té značce prodejny čajů, ale možná se mi to jen zdá. Snažila jsem se najít i seznam katalogových kosmetických firem a nic moc jsem toho nenašla. A nic známého to nebylo, co najdu třeba v DM, teta a podobně.

ReHu

Oxy?
O je Oxalisu podobné. Trochu 🙂
Ale ta se asi prodává běžně v obchodech.

chachar1922

Tak víte co to nejspíše bylo ? Nakonec jsem si našla historii vyhledávání na svém účtu google. Myslím si, že to byla Alcina :) Takovou hroznou sklerózu mám :) Děkuji za pomoc, už na to nebudu myslet a vzpomínat :)