dmatejek777

Není divné, že některé hokejové reprezentace trénuje cizí trenér?(Například Slovensko trénuje Vůjtek a jiné případy?

Vždyť by to měl být srdcař a měl by být hrdý na svou zemi.
Doplňuji:
Nemám na mysli kluby, ale jen pouze reprezentaci. U klubů je to něco jiného

Nejlepší odpověď
ladaadal

To jsi opravdu tak naivní? V těchto sportech už dobře přes půl století nejde absolutně o nějaké srdcařství nebo lásku ke sportu, ale jen a jen o peníze. To je stejné, jako by ses zeptal – proč český hráč hraje za Rusko, USA, Kanadu a já nevím co ještě. Prostě prachy jsou prachy, sport je až na posledním místě. Osobně se divím, že to ještě nějaký blázen se zájmem sleduje. Stačilo by, kdyby vydávali na začátku roku ročenku, kdo kde koho a jak podplatil na celý další rok a nemuselo by se čekat, až se to trapně odehraje.

Další odpovědi
led

Peniaze a snaha získať zisk nepozná národnosť.
Žiaľ, platí to aj v športe.
Srdce a hrdosť na svoju zem? Ano, podľa výplatnej pásky. Koľkí naši dobrí športovci účinkujú v zahraničných kluboch.

jjnovo

Tak Slovensko nemá žádného dobrého trenéra, asi..:D :D