Lgee

Neměly by se uzamykat veškeré otázky?

Ted sem koukal ze spousta otázek není zamkla a přitom jsou staré už stovky dní, teoreticky by to nějaký spammer mohl využít pro reklamu.

Nejlepší odpověď
annas

Vy své uzavíráte?

Otázky uzavírá tazatel nebo admin, ale podle čeho, těžko říct. Kdysi se uzavíraly za určitý počet dní.

Admini se zde střídají, zřejmě každý to řeší po svém. Některá otázka není uzavřena, možná nemá správnou odpověď, nebo u názorové mohou ještě další reagovat. Nělterá je uzavřená i bez odpovědi.

Nedávno admin posouval některé starší otázky dopředu, aby je uživatelé doplnili.

Ale zřejmě se ke starým otázkám nevrací, když se netýkaly doby jeho působení.

Ale máte pravdu, že otázky se objevují na stránce Odpovídat.cz Přebírají otázky včetně odpovědí. . Ale nezáleží na tom,. zda je otázka uzavřená, nebo otevřená.

Jinak nevím.

https://www.od­povidat.cz/

Další odpovědi
Mc Merkurion

… i po uzamčení otázky se dá psát do diskuze, takže zbytečná starost …

ivzez

Měly by se uzavírat.

Ovšem já sice průběžně hodnotím odpovědi, ale na závěrečný
výběr nejlepší odpovědi zapomínám. (Čekám vždycky, jestli se
ještě neobjeví nějaká další odpověď.)

Potom si po nějaké době vzpomenu, doplním otázku a vyberu
nejlepší odpověď, ale pak se zas na úvodní straně objeví více
mých starších otázek. Lepší řešení mne zatím nenapadá.

Vkládání reklam se tu stejně asi nedá zabránit, protože i pod uzavřené
otázky lze reklamu vkládat do diskuze. Několikrát jsem takovou reklamu nahlásila, ale mám pocit, že s tím nikdo nic nedělá.