Angeles

Nejvýhodnější půjčka

Dobrý den,
Chci si půjčit 100 000 Kč. Ještě jsem nikdy půjčku neměla, jaké máte vyzkoušené vy? A na co mám dát hlavně pozor?
Ještě bych vás chtěla poprosit na jaké zprostředkovatele půjček si dávat pozor. Děkuji

Nejlepší odpověď
hanulka11

Pro mě není žádná půjčka výhodná..vyhýbám se jim jak mohu.
Vždyť ty % která všichni požadují, jsou šílená

ale věřím, že někdo poradí

Další odpovědi
Hlada

Jestli si opravdu nemůžete peníze obstarat jinak a musíte si půjčit, tak od banky. Jako krajní možnost bych dal k úvaze soukromou půjčku přes Bankerat.

anonym

Nejvýhodnější je novomanželská bezúročná, kde navíc za každé dítě odečítají významný podíl z pohledávky a též bezúročná z fondu FKSP. Obě jsem měl, jenže dnes už tyto výhody a motivanty bohužel pominuly.

fablen

pro půjčku rozhodně zamířit do některé z bank

mosoj

Pozor si dávejte hlavně na to, aby jste neztratila schopnost splácet !

arygnoc

poslední půjčku jem si vzal před 30 léty, takže moje informace jsou pravděpodobně zastaralé.
Tenkrát byl úrok 4%, což už asi dnes neplatí.

ARIS

Sto tisíc je hodně peněz, tam pozor na úroky, na úroky z případného prodlení splátek. Hlavně pozor na to zda budete moci pravidelně splácet. Pozor na RPSN. Já bych se nejprve podíval na to zda to je nezbytné si půjčit tolik peněz, pak bych asi navštívil banky a poptal se na možnosti a výši úroků a na to zda můžu půjčku splatit i nějakou mimořádnou splátkou bez poplatků. Takové ty inzeráty o tom, že někdo půjčí peníze bez ručitele a hned … na ty pozor, je tam moc malých písmenek která nikdo při podpisu nečte a pak se moc diví.

Milanpech

Podívejte se na tyto stránky, určitě se vám dostane více informací http://www.uver-jednoduse.cz/fi­nemoney/

Stanislav1

Pokud to například potřebujete na nějaký konkrétní účel vyplatí se podívat na http://pujcko­.cz/srovnani-hypotek/ pokud to potřebujete například na bydlení.
Vždy je jinak obecně lepší zvážit více variant. Nespokojit se hned s první možností, kterou najdete, ale hledat, hledat a hledat a číst, srovnávat.

Ušetříte díky tomu své peníze a v konečném důsledku i čas.

Snad jsem trochu pomohl :)

Milanpech

Ahoj já jsem si půjčoval u společnosti Finemoney http://www.vip­pujcky.cz/menu/5/kon­takt/

Simona87

Ahoj všichni 🙂 Chci se s Vámi podělit o zkušenost. Pokud Vám, jako mě chybí peníze a nevíte, co s tím.. Zkuste stránku http://www.pe­nizeprolididnes­ka.cz/a/cb2 , která nabízí až 8.000Kč na 30 dní bezúročně. Já jí dostala a hodně mi to pomohlo 🙂

koreg9

Kdykoliv si žádáte o půjčku, měli byste mít na paměti také to, že je nutné ji splatit. Zajímavý a poučný článek zde https://www.fin­start.cz/ceho-se-skladaji-splatky-pujcek-platite-nejdrive/