mirlin

Nejsi spokojen se svojí bankou ?

Já se roky nechal napalovat poplatky u KB .

Účet jsem zrušil po velké nespokojenosti s jejich službami, přešel jsem zpět do české spořitelny a nemůžu než konstatovat spokojenost.

Doporučuji

s přátelským pozdravem
mirlin

Nejlepší odpověď
Sopka

KB / drzé polpatky

Další odpovědi
anonym

jiná / pouze pohodové

Od Čs jsem utekla hodně rychle, však na to přijdeš také.

Dařbuján

jiná / pouze pohodové

Ja odesel od cesky a uplna spokojenost. Dnes si banku nejde vybrat, nejlepe mit doma slamnik.

Pájo

jiná / pouze pohodové

>mirlin<e, moc děkujeme za doporučení ČS. Zde bych ale čekal spíše dotaz, ne osobní doporučení (= reklamu), odpovedi.cz jsou poradnou.

Osobně jsem s ČS už delší dobu nespokojený (mají také drzé poplatky), v KB jsem účet zrušil už před lety.

Brzy přejdu od ČS k jiné bance, u které to bude i bez těch „rozumně pohodových“ poplatků (jak píšeš).

Mara21

jiná / pouze pohodové

GM

jiná / pouze pohodové

Doplňuji:
GE Money Bank. Od ČS jsem utekla už před 10 lety – služby jak za Marie Terezie. Myslím, že dnes to nebude o moc lepší – viz otevírací doba(v některých dnech otevřeno jen dopoledne), polední přestávky a pod., věčně tam nejde elektrika, počítače, bankomat nebo mají ještě jiný problém. A to jsme město střední velikosti. Pobočka na 10 km vzdálené střediskové obci si zavře klidně na týden bez udání důvodu.

ficcino

jiná / pouze pohodové

To mi přijde jako z bláta do louže. Já mám účet u mBank, kde za běžné užívání platím na poplatcích 0 (slovy nula) Kč.

Džev

česká spoř. / rozumné pohoda

narciska vel

KB / drzé polpatky

vůl

KB / drzé polpatky

narcis

KB / drzé polpatky