reika

Jaká je vaše nejoblíbenější pánská vůně?

Pánové, jaká je vaše nejoblíbenější vůně – parfém, toaletní voda? Jakou používáte? – Díky za odpovědi.

Odpovědi
Alesh

pivo

gecco

Slivovica a Tullamorka – užívají se vnitřně…
😉

ten který je

Oriflame – Glacier.

anonym

Stačí, když je pán oblečen pouze do Blue Stratos a má vyhráno 🙂

Emefej

Pitralon.

anonym

Já nějak vůně nepoužívám,ale mám dobrej pivní šampon.

zjentek

před dvaceti rokama Fahrenheit (Dior), deset roků na to to přebil nějakej Dunhill, ale nepamatuji si tu řadu ..řek bych, že toaletní voda Gio od Armaniho nic nepokazí při jakýkoli příležitosti a jestli jo, tak někomu, kdo často potí chmel a tabák ..tam „znalci“ skutečně doporučujou pivní vůni

LeVovič

Souhlasím s uživatelem „ten, který je“, také totiž používám Glacier a deodorant na tělo nejlépe AXE čokoláda ;)

Luxx

Mexx Fly High

ale už se nedá sehnat v obchodech, jen v pár e-shopech

mojitek

Helia-D ,ale u nás se neprodává