looser

Nejde USB klúč.

Zdravím mám problem s mojim 8gb usbečkom ako náhle ho zapojim do pc tak sa mi spravia pruhy na obrazovke a vyskočí modrá obrazovka smrti a potom sa počítač stále reštartuje..myslíte si že to je niaka hw chyba alebo tam mám vírus?..mám tam dosť doležité data tak by som bol moc rád keby ste mi dali niaku rozumnu odpoved ako ich odtial dostať..skušal som aj usb recovery ale ako nahle ho tam dám tak sa komp reštartuje takže program je mi na nič :-/…dakujem za odpoved.

Nejlepší odpověď
bolak

Za prvý bych si hlavně přečet, co je na tý modrý obrazovce vůbec napsaný. Ta chyba má nějaký označení, tak to pak buď napiš sem, nebo si to zkus najít googlem. Určitě už tam o tom bude nějaká zmínka.

Nejdřív bych ale prozkoušel jiný USBčko, případně zkusit flashku načíst v nouzovým režimu.

Když to nepůjde na tvém počítači, zkus to na jiném. Pokud bude házet tu samou chybu i jinde, budeš vědět že je chyba v USBčku a data už z toho dostaneš jen těžko.