Slezsky fc

nejde mi nainstalovat fifa 08 co mám udělat ?

pokaždé jak chci nainstalovat fifu 08 tak mi to píše Hra fifa (0) není správně nainstalovaná­.Provedte prosím instalaci znovu. Tak jak mám provést instalaci znovu když mě to nepusí ani nainstalova ? mám to uplně celé odstranit nebo sehnat nějaký program at to vyhledá zastaralé soubory ?

Odpovědi
badisko

Revo uninstaller a pouzij >>>rezim lovec <<< ve slozce <<< program Files << ikona fifa.exe…a dej odinstalovat pak scan hluboky a smazat vsechny soubory …