hippeace

Nějaký fígl jak si napsat trvale písmenka na klávesy?

Ahojte lidičky :)
Na klávesnici notebooku jsem si koupila ruské přelepky ale písmenka z nich se ztácejí ohromnou rychlostí :( Nové přelepky kupovat nechci (100 kč na 2 měsíce psaní prostě dávat nebudu) tak přemýšlím čím je tam napsat na tvrdo třeba ne navždy ale na rok pak je zas na rok obnovit? nechci přelepky přeleovat ještě jednou (pak by písmena drželi) jelikož bude NTB vypadat jak šašek.

Nejlepší odpověď
Bedy

Ono to taky chce trošku kvalitní přelepky a ne nějaký čuby. Ty vydrží mnohem déle.

Další odpovědi
suaeda

Jedna z možností pořídit si přídavnou českou klávesnici připojenou k USB.
Doplňuji:
oprava: klávesnici se znaky (např. azbuku).

Awe

Napadá mě přestřik pomocí šablony…Nebo se podívat na net do náhradních dílu na stejný typ notebooku a tlačítka jednoduše vyměnit

arygnoc

nechať vymeniť klávesnice v servise (objednajú ich), prípadne si poriadiť externú klávesnicu.