Danarny

Nefukční tiskárna

Zlobí mě tiskárna, bliká mi tu E22 a když jsem chtěla přeinstalovat ovladače, napsalo mi to:
Tiskárna nemůže pokračovat v činnosti, protože služba Zařazování tisku byla ukončena. Restartováním počítače spusťte službu Zařazování Tisku a opakujte akci.

Restartování počítače nepomohlo, stále mi to píše tento text. Co s tím? Ani nevím co myslí tím služba zařazování tisku.
Doplňuji:
Michale, díky za tip, udělala jsem to, ale po restartu je opět služba zařazování tisku zakázána, když jsem ji znovu povolila, reinstalace ovladačů proběhla OK, ale tiskárna se nepřidala a opět mi to píše že služba zařazování tisku není povolena, i když okno služby otevřené mám a povolena je. Co s tím? díky

Nejlepší odpověď
Pájo

Tiskárnu vytáhnout ze zásuvky, restartovat počítač a vše znovu vyzkoušet…

Další odpovědi
Michal Kole

Restartuj službu ve správci služeb ve Windows

správa počítače > Služby a aplikace > Služby (Win 7)