Avatar uživatele
Tw!st

Nedochází při kardiu na lačno ke katabolismu?

Zdravím, prosil bych teď odpověď pouze od sportovců, kteří se v tom opravdu vyznají, ne od někoho kdo si přečte jeden článek někde v bulváru.
Chci teď zvýšit svůj kalorický výdej kardiem, vyhovuje mi vždy hned po probuzení ještě na lačno asi na 30–50 minut. Teď jsem asi 8 měsíců se snažil nabrat svalovou hmotu (žádné extrémní výsledky za tak krátkou dobu samozřejmě) ale zajímá mě, jestli nebude docházet k úbytku svalové hmoty pokud budu provozovat takto kardio hned na lačno? Pomůže pokud si hned po probuzení vezmu BCAA? Můj cíl je teď se dostat z 81.5kg na 78kg za 4 týdny. Přesně rok zpět touto dobou jsem s tímto také začínal a podařilo se dostat se na 78kg, jenže to jsem měl o něco méně svalové hmoty o kterou letos nechci přijít. Loni jsem také dělal kardio na lačno a vím že to na mě funguje, jenže jsem vůbec nebral v potaz katabolismus.
Ještě jeden dotaz na závěr. Když někdo provozuje Intermitted fasting (přerušované hladovění), zde nedochází ke katabolismu? Nebo lidé co to provozují se hned ráno narvou aminokyselinami BCAA? Děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 1388 dny Sledovat Nahlásit



Otázka ještě nemá žádnou odpověď.



Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek