Avatar uživatele
anonym

Nechci sdílet! Sousedi vidí můj počítač

Jsem připojený přes optiku a na našem sídlišti je vnitřní síť, takže se vidíme v síti. Vidím sousedy a to co mají nasdílené, takže určitě i oni mě a to fakt nechci. Jak se mám schovat?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Pamprlice, macek před 5348 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Olaf

Několika způsoby, jedním z nich je použití firewallu jiného výrobce, třeba Comodo nebo ZoneAlarm (jsou zdarma). Druhým je použití routeru a třetím (nejjednodušším) je zrušení sdílení souborů a tiskáren v síti. Otevřte Start > Ovládací panely > Síťová připojení > [vyberte připojení] > Vlastnosti > Sdílení souborů a tiskáren (dát pryč fajfku).

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
GangstaHelper

Vidíte jen to, co jste sami „odkryli“. Pravým kliknutím na jakoukoli složku či jednotku a zvolením vlastností se dostanete do okna, kde byste měl vidět kartu sdílení, teď ho stačí jen vypnout či zapnout pro určitou položku, pokud zde tuto kartu nemáte, znamená to, že sdílení není ve Vašem systému povoleno (služba sdílení souborů a tískáren) Pravděpodobně vidí Váš počítač, v něm složku sdílené dokumenty a sdílené tískárny (pravděpodobně prázdné). Rozhodně ale doporučuju nastavit heslo pro všechny místní uživatelské profily, ty nepoužívané zakázat, viz. Centrum pro nápovědu a odbornou pomoc (klikněte na plochu a stiskněte F1).

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Attack-design

přesně tak zruš si v počítači sdílení a je to

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet