led

Naozaj klesol počet nových príspevkov od zavedenia novelizovanej verzie tejto stránky, alebo sa mi to len zdá?

Každá zmena vonkajšieho vzhľadu má mať svoj význam, svoj cieľ. Do programu samotného nevidíme, ale jeho vonkajšia podoba a prívetivosť je pre každého dôležitá. Buď upúta, alebo odradí.
Pri terajšej novelizácii mám pocit, akoby autor designu chcel prispôsobiť malú obrazovku mobilu na veľkorozmerný obraz premietaný na priečelie leteckého hangáru pre.

Paradoxom k súčasnej vizualizácii tejto stránky je paralela designu s „Tipy pro formulaci otázek“
použijem tvar (text tipu) / design stránky
1 – (Dobré otázky začínají tázacím zájmenem (Jak …).) / dobrá stránka začína svojim grafickým vzhľadom
2 – (Snažte se formulovat otázku srozumitelně i pro ostatní.) / Snažte se obraz podat tak aby byl srozumitelný i pro ostatní
3 – (Otázka by měla být celou větou, ne pouze fragment.) / Zobrazení by mělo být celou větou, ne pouze fragment.
4 – (Nedělejte otázku příliš složitou s mnoha dílčími dotazy.) / Nedělejte stránku příliš složitou s mnoha dílčími přesuny.

Preto sa ešte raz pýtam: Je tento nový design stránky www.odpovedi.cz ale aj (.sk) jednou z hlavných príčin súčasného poklesu aktívnych príspevkov, otázok i odpovedí ?
Súhlasíte, že nie vždy platí: čo je nové, je lepšie?

Odpovědi
ahold

Vůbes bych se nedivila, kdyby to tak bylo. Mě se tato verze zdá nepřehledná a složitější na vyhledání čehokoli. Třeba i jen ke zjištění vlastních bodů je třeba další krok a tak je to téměř u všeho.
Nelíbí se mi tato změna. Ale vůbec.

Hufnágl

No já nevím jestli na vinu poklesu příspěvků má nový desing, když tu bylo několik připomínek, že se nemíní zúčastnit pro plytké příspěvky, ale z druhé stránky asi nemají registrovaní čas, když se blíží konec prázdnin a dovolených.