with.love

nalíčená na poměnu?

Jdu zanedlouho na ,,proměnu". Normálně se líčím, takže nevím, jestli bude vadit když tam přijdu nalíčená. Takže musím přijít nenalíčená?

Odpovědi
hanulka11

já bych přišla tak, jak se běžně líčím- oni si tě odlíčejí a provedou proměnu

Damiana

Jestli je to do TV nebo do časopisu, tak tě stejně odlíčí, protože budou potřebovat záznam či fotku toho, jak děsně bys vypadala, kdyby si tě nevzali oni do parády. Často to je ale právě naopak…:-)
Jestli jdeš ze své vlastní vůle, pro svou potřebu změny image, šla bych tam upravená tak, jak normálně chodím, protože oni tak poznají tvůj styl a mohou ho spíš vylepšit. Záleží ale hlavně na týmu. Někteří „umělci“ jsou tak nadržení na to, aby úplně a od základů změnili osobnost „figuranta“, že se pak můžeš pohledu do zrcadla pořádně vyděsit.
Každopádně nejjednodušší by bylo zavolat odpovědné osobě, která má proměnu na starosti a zeptat se přímo jí.:-)

terry

Je to tak, jak píše hanulka a Damiana.
Stejně tě odlíčí. A když přijdeš nalíčená tak, jak jsi zvyklá, uvidí tvůj styl.

frankie89

oni si tě když tak odlíčí… 😁

♥♥♥

Ahoj,
podle mě tam přijď nenalíčená v tom případě, jestli ti je jedno jak tě promění. Ale pokavaď chceš pouze dolepšit své líčení přijď nalíčená. :)
Doufám, že jsem pomohla- kdyžtak napiš do soukromých zpráv a já ti to více rozepíši. :)
Ahoj.

bolak

To je nějakej pořad v televizi?