pr123

Co potřebuji, abych mohl na jarmarku prodávat potraviny, nejaky potravinarsky průkaz a ještě něco???

Co je treba, abych mohl vyrazit na jarmark se stankem, jednalo by seo prodej potravin, takze tipuji nejaky potravinarsky prukaz a jeste neco? Diky

Odpovědi
Drap

Musíš na to mít vyřízenou živnost, schválení od hygieny, zdravotní průkaz, povolení k prodeji na daném místě, stánek a zboží co budeš prodávat.

mosoj

Živnostenský list. Pokud budeš prodávat balené potraviny nemusíš mít žádné zdravotní osvědčení.
Jiné by to bylo pokud by jsi chtěl potraviny upravovat a prodávat. Tam je třeba povolení schválení od hygieny a zřejmě i ten zdravotní průkaz.