babule

Na zahrádce se mi zabydleli lesní mravenci.poradí někdo jak se jich zbavit.

mravenci

Nejlepší odpověď
anonym

Šmarjáááá – proč se jich chceš zbavovat???
Mravenec lesní je primárně hmyzožravý, takže tě zadarmo a ekologicky zbaví všech možných škůdců…!!!
:-O

Další odpovědi
www

Většina lesních mravenců patří do kategorie Formica a všichni tito jsou zákonem chráněni!
Navíc jsou velmi užiteční i pro tvoji zahrádku, nech je proto tam.

Zdroj: www.ceskestre­dohori.cz/zvi­rena/mravenci-rodu-formica-a-jejich-ochrana.htm

Mc Merkurion

…prodej zahrádku…

Daniel16

Kdyby byli chránění, proč by se na ně prodávali postřiky? Určitě zkus najít nějaké přípravky na internetu a v obchodě, kam chodíme my je i taková dotyková tabule, kde jsou vypsané všechny přípravky, které v obchodě jsou. Ale také si myslím, že pokud vám nelezou do domu, tak že až tak není nutné se jich zbavovat.

huxa

Nasypat jim jed na mravence, měl by stát do padesáti korun a mě vystačí na středně velké mraveniště na rok.

babule

mě osobně nevadí,ale mám malá vnoučata,tak nechci aby byly poštípána.

anonym

Mravenec lesní je neagresivní.
Má tupá kusadla (neprokousne lidskou kůži – vyzkoušej si to).
😉
A – koneckonců – děckám nějaké to setkání s přírodou nemůže škodit – aspoň pokud si vzpomenu na své dětství…

babule

oni neštípou,ale pěkně koušou.Moje včerejší zkušenost,a d