Avatar uživatele
jendahun

Na téma antivirů tu toho bylo už hodně,

…ale řekněte mi,který nejmíň zpomaluje počítač.Měl jsem Nod32,byl jsem spokojený roky.Rozhodl jsem se pro změnu,ten od Win. essentialis,nic moc,AVG taky zpomaluje a teď mám Avast a ten se mi zdá brzdí chod nejvíc.Existuje ještě něco zdarma co nebrzdí tak počítač a nenačítá pořád aktualizace?Nebo vypnout aktualizace?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4462 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
lukas.zmizik

tak tady mame tabulku rychlosti antiviru:
http://www.zi­ve.cz/bleskov­ky/test-antiviru-vime-jaky-antivir-nejmene-zatezuje-pocitac/sc-4-a-161441

jinak pro upresneni – antivir nebrzdi comp kvuli tomu, ze stahuje aktualizace, nybrz kvuli rezidentnimu stitu – ktery kontroluje kazdy spustitelny soubor a proces pred jeho spustenim

antivir bez aktualizaci je jako nemit zadny antivir – nekdy se aktualizuje i vicekrat za den – kazdy den se obevuji tisicovky novych viru, virecku a skodlivych kodu. antivir bez aktualizaci je naprosto zbytecny nainstalovany kus softwaru

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Jak tak koukám na tu tabulku. Prvních dvanáct míst je rovnocenných. Mnoho povyku pro nic.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Sůwa

Když se podíváš týden nazpět, tak jsem tu řešila problém s Avastem, jenže jsem požádala o radu pozdě, až když jsem to parádně zasekala. Teď jsem si musela nechat přeinstalovat systém ( na to se ještě netroufám) a bude mi nainstalován jiný free antivir. Jak to budu mít, hned podám info. Sůwa

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jennysh

Avira-Bohužel je tam absence češtiny. Ale,že by Avast brzdil chod počítače? To se mi nějak nezdá. A vypnout aktualizace antiviru, bych rohodně nedoporučoval.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Já porovnával jen dva: Avast a Microsoft Security Essentials. Musim říct, že Avast zpomaluje hodně a to byl důvod proč jsem se rozhodl pro ten druhý.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek