vivatis2

Na parkovištích vidim často značku kočárek. Co to znamená?

Nejlepší odpověď
Rocker

Je to parkování určené pro rodiny s malými dětmi.Bývá většinou blíž u vchodu do obchodu a stání má větší šířku (pro vyložení kočárku apod.)

Další odpovědi
anonym

To je místo určené pro řidiče s dětmi v autě!

ReHu

A nebude to místo určené pro rodiče, kteří mají v autě dítě a kočárek?

žolik

je místo vyhrazené pro kočárky s dětmi.

Zdroj: žolík

cukrar

to byste musela značku (obrázek) vyfotit, nebo dodat číslo značky. Klidně to nemusí být značka, jen nějaký obrázek. Najdete jí ve vyhlášce č 30/2001?