Tak to nevím, jestli by fungovalo správně mít dvě mejlové adresy a dva upozorňovače. jediné, co mě napadá, je přeposílat na váš mejl jeho zprávy a upozorní to, že vám došel mejl-ale zase co soukromí?
|
3Kdo udělil odpovědi palec? GangstaHelper, BEAES, Marunka, anonym
před 5942 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
Doporučila bych synovi jiný email a k tomu upozorňovač. Na jeden email dva upozorňovače (třeba pošťák) nejde.
|
1Kdo udělil odpovědi palec? Miroslavst
před 5942 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
doporučil bych vám IncrediMail Xe,ve kterém můžete mít třeba 3–4
účty a všechny vám bude hlídat úslužný sluha,nebo jakého hlídače si
vyberete.
zde je link:
Zdroj: http://www.stahuj.centrum.cz/komunikace/e-mail/klienti/incredimail/nahledy/
|
1Kdo udělil odpovědi palec? DusanOrlik
před 5942 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| Bedy | 1528 | |
| Michal Kole | 1199 | |
| led | 1169 | |
| Hlada | 1134 | |
| mosoj | 1123 | |
| gecco | 904 | |
| www | 827 | |
| badisko | 817 | |
| cochee | 814 | |
| Dochy | 746 |
| Software |
| Hardware |
| Internet |
| Programování a webdesign |
| Sítě |
| Bezpečnost |
| Ostatní počítače a internet |