zjentek

Na co se s nejvyšší pravděpodobností transformují nemovitosti, dosud sloužící jako pohostinská či hospodská zařízení?

Myšleno relativně v brzkém výhledu, až řadoví občané skrze cenovou politiku ČR(_._) definitivně přestanou využívat jejich služeb, protože přestanou pít jinak, než na žízeň (vyjma lahváčů zašití někde v soukromí).

(Osobně tipuji na nájemní byty.)

Nejlepší odpověď
elkon

Každý si se svým majetkem nakládá podle svého. Přestavět lze každý objekt. U staveb nelze mluvit o transformaci.

Další odpovědi
da ny

Ano… roky se tak děje.
No, vývařovna pro chudé, z nich jistě nebude 😉
Z těch, které jsou zde (hospody a restaurace), by ani byty být nemohly.
Jen z některých. Mnohé jsou, spíše v nájmu (přízemí, sklepní prostor).
Majitel s nimi naloží, podle svého.
Z jednoho penzionu jsou kanceláře.
Z bývalého hotelu máme zdravotnické zařízení.
Tp z restauračních prostor, vinárny, recepce.
Z hotelu jsou městské, drahé, nájemní byty.

cappuccino

Muze se z nich stat obchod nebo materska skolka!!

Drap

Každé takové zařízení má svého majitele. Naloží s ním podle svého. Žádná statistika co s tím bude dál se nevede. Vím o jednom, které už je přebudováno na kovodílnu s několika stroji., o dalším vím, že je přestavěné na hotel bez vaření a bez výčepu.