22aa

Na co mám koukat, když nejdou stránky ČT?

Dobrý den.
Mám problém se stránkou České televize.
píšou mi, že stránku nelze načíst, a ted nevím jakej film pustit místo pořadů z vlastní tvorby.
A nutějí mě číst beletrii ale nevím jakou.
365 dní, Hobit, prostě nevím co.
Děkuji.
22aa.

Odpovědi
elkon

Zapoj taky svůj mozek, nemusí tě pořád někdo vodit za ručičku. Nemusíš pořád čučet na hlouposti. Jdi se projít, nebo sedni na kolo. Nebo si poslechni nějakou muziku.

Justin1

Koukej, na co chceš, z toho, co je dostupné. Třeba na YouTube je spousta věcí na koukání.

Ametyst

Můžeš “brousit” po internetových rádiích. Nebo si zadej na YT klíčové heslo “panda” a pobavíš se.

Dochy

Vypadni ven, do lesa.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

22aa

Ještě že mi přišel walkman.
A n youtube je všechno samé pohádky ale málo pořadů z čt a jiných kanálů vlastní tvorby.

Ametyst

Bez ČT se dá v pohodě žít. Je z čeho vybírat, jen znát klíčová slova.

22aa

Mám dobré zprávy. ČT zase jde. Byl výpadek.