Raddess

Myslíte, že je trenér české repre Bílek schopen postavit k úternímu zápasu úplně stejnou sestavu jako proti Rusku?

Doplňuji:
Nojo, ale i tak na tom Euru nemáme co dělat..... Sestavu bych překopal od základu… dal tam kluky z Plzně, kteří jsou aspon trošku sehraní.

Nejlepší odpověď
anonym

Bílek je schopný všeho ! :(

Další odpovědi
Drap

To ti přece nemůžeme říct, je tady riziko, že bys to mohl někde vykecat.

arygnoc

podľa mňa je to jedno, koho tam postaví.
tak ako Slovensko nepatrilo na svetový šampionát, Česi sa na Euro vybrali utŕžiť iba hanbu.
Pokiaľ Čech nechytá za many, chytá mizerne, o ostatných hráčoch – reprezentantoch (no, neviem, či skutočných reprezentantov by sa toto porovnávanie nedotklo) ani nehovorím.

Vseznalek88

No maximálně nechá sedět Kadlece … možná plašila.
Mě ten fotbal zas tak strašidelnej nepřišel. Párkrát jsme propadli v obraně a Rusáci hráli prostě bezchybně a okamžitě trestali.
Když se odprostím od výsledku, tak to byl fotbal na kterej se dalo koukat.
Doplňuji:
Na obranu Petra Čecha… výborně chytá, když má výbornou obranu. Tady nebyla obrana žádná. Mezi ním a střelcem nebyl nikdy žádný obránce, který by alespoň zužoval možnost střelby.

Jinak nechápu proč po jednom zápase, navíc s favoritem skupiny, hned hodnotíte, že tam nemáme co dělat.
Je to to samé, jako když Berdich prohraje s Federerem a vy pak začali teda tvrdit, že přijel na grandslam dělat jen ostudu…

Jste fakt neuvěřitelný