Emilly

Myslíte si, že je lepší kosmetika Alcina, nebo Mary Kay v péči o oční okolí?

Nejlepší odpověď
anonym

Ze by tady nejake damy , nebo slecny vyzkousely zrovna tyhle 2 druhy opravdu pochybuji. 🙂
Jestli jste pred koupi , kupte si jeden druh a po pouziti druhy. Zazraky to az tak velke nebudou , ani rozdily. 🙂
Ale je kazdopadne dobre o plet pecovat a preventivne bojovat proti vraskam. Me uz asi pomuze jen krem na boty. 🙂 -iv-

Další odpovědi
anonym

Podle mnoha žen z mého okolí a dvou adolescentních dcer, které jsou v kosmetice obzvlášť vybíravé, má údajně Mary Kay daleko vyšší kvalitu a renomé.

Děda Louda

Záleží na kvalitě ropy, z níž ta která firma vyrábí své zázračné preparáty. Pak už jde jenom o to, čím výrobek obarví (barvivo z ropy), čím ho naparfémují (parfémy z ropy), do čeho jej zabalí (kelímek z ropy), polepí, potisknou, jakou reklamu tomu udělají atd., a na váženém obletovaném spotřebiteli už je jenom rozhodnutí, komu zaplatí ty žvásty a všechen ten humbuk okolo.

natushka

určitě Mary Kay protože Alcina jsem si jednou koupila a měla jsem z ní zánět spojivek.asi to nebude náhoda,protože sestra má stejné zkušenosti jako já.navíc mi připadá,že Mary Kay je i více kvalitnější.vřele doporučuji :D

E.n

Alicinu kosmetiku jsem nezkoušela, ale tu od Mary Kay vám můžu já osobně doporučit.