slaviaman

Myslíte si, že dnes fandil Vít Rakušan fotbalové Slavii Praha nebo hostujícímu týmu z Ukrajiny?

Jinak Slavia vyhrála 2:0 a kromě neustálého brečení u rozhodčího hosté nic fotbalového nepřevedli.

Odpovědi
elkon

Rakušan je pako, ale ani ty jsi moc inteligence nepobral, protože takovou hovadinu chytrý člověk nevymyslí.

Kelt

Možné odpovědi jsou. Rakušan fandil Slávii. Rakušan fandil hostům. Rakušan na fotbale byl, ale nefandil nikomu. Rakušan nevěděl, že je fotbal.

qwuk56268q

Ani bych se nedivil, že fandil hostům, protože Slavia má čínského vlastníka. Jinak hnus ty jeho rybí oči, vždycky si vzpomenu na knihu Golem od Gustava Meyrinka a na toho šmejda co lidem nakecal, že mají zákal a pak za tučné prachy těm zoufalcům operací poškodil jejich zdravé oči.

Pepa25

To jsme tu fakt potřebovali, další trollí účet, protože nemáte ani trochu cti nadávat na Ukrajince a vládu pod svým jménem, ale musíte si zakládat další a další účty …

zjentek

Pětadváca mluv za sebe ano?

Že je Ukrajinec v naší vlasti tragédii a zkázou pro naše občany já vím a šířím od 90 let.

Pepa25

Takže ty nové trollí účty každý den podle stejného mustru je vaše práce? To mě moc nepřekvapuje …