frona

Můžu se spolehnout na proutkaře?

Ve studni mám v létě málo vody. Mužu se spolehnout na proutkaře, který tvrdí, že kdybych studnu prohloubil voda tam stejně nebude a navrhuje, že studnu je potřeba vykopat o 4m vedle – zakázku by dohodil firmě se kterou spolupracuje.

Odpovědi
romik01

Dobrý den.
Záleží na jeho zkušenostech.Já na doporučení zkusil spolupráci s jedním velmi zkušeným pánem,který u mě studnu vrtal.Měl jsem stejný problém.Určil ,že o 3m dál je další žíla v hloubce 22m.Nejdřív se mi to nezdálo ale když v 21.5m začla létat z vrtu mokrá hlína byl jsem úžasem bez sebe.pri 22 už byla opravdu voda.Takže myslím,že se spolehnout dá ale jak píši jde o zkušenosti.

panenka

naproti u sousedů jeden byl a prý jim pomohl já si myslím že záleží na tom jakého si zavoláte.kdyžtak se ptejte po známých zda někoho takového neznají.je to lepší než si zavolat někoho cizího a pak dopadnout špatně

jarm

Proutkař nám také našel vodu a to moc silný pramen a řekl i v jaké hloubce. Byl to ale můj vzdálený příbuzný. Nechte si poradit kdo koho zná. Jednoznačně – můžete se spolehnout