Dan10

Můžu řezat flexou od oleje?

Můžu vyříznout do plechového sudu 60l od oleje v prostřed cca 20cm díru tak aby nevzsplál ? Sud už má vysekané horní víko. Ale nejsem si jist zdali bych mohl do sudu říznout.

Nejlepší odpověď
Drap

Žádné velké riziko nehrozí. Pokud už je sud takto otevřen, tak i v případě že by zbytky oleje chytli, snadno uhasíš kusem hadru. Pokud chceš mít větší jistotu, dělej to venku a ideální by bylo zavést do sudu hadičku se vzduchem a ten to bude odnášet. Vůbec bych se toho ale nebál.

Další odpovědi
elkon

Jestli to je opravdu olej, tak není problém. Pokud je na sudu ještě někde nějaké víčko, tak ho dej pryč, ať tam může více vzduchu.

Čecho_slovák

elkone, vždyť píše, že má vysekané víko! Tak jakou další díru má udělat?👀