Allex

Můžu cvičit každej den sama, např. dřepy, kliky, shyby, břicho a mezitím tak 4–5× týdně s činkami?

je mi 15 :D

Nejlepší odpověď
chachar1922

V prvé řadě se necvičí 7× do týdne. Při posilování tělo potřebuje čas k regeneraci. Tudíž alespoň 2 dny volna za týden bych do tvého cvičení dala.

Další odpovědi
mojitek

záleží jak intenzivně,jak to tělo hodláš zatěžovat.Takovýto kondiční cvičení můžeš provozovat každý den,ale jestli budeš tělo víc zatěžovat,tak minimálně 1 den po cvičení si dej oddychpauzu.Svaly rostou právě v době klidu a ve spánku.Taky byla doba kdy jsem cvičil každý den-je to k ničemu a je to spíš mínus než plus

AmazedWolf

Cvič si jak chceš, to je tvoje věc.

Drap

Rozcvičku můžeš každý den. Intenzivní cvičení 5 – 6× za týden.