simir

muzu byt zavisla na jednom muzi i presto kdyz ho nenavidim?????

myslim si ze sem zavisla NA JEDNOM MUZI

Nejlepší odpověď
Džanička

Ano můžete být závislá na muži,já měla podobný ale opačný problém.Můj bývalý přítel byl závislý na mě,trvalo mi rok než se mi ho podařilo vykopnout,teď jsem já závislá na jeho alimentech které mi posílá.Víte,mi ženy pokud nesundáme ty růžové brýle,tak si necháme vše líbit,zkuste si je na čas sundat,třeba ta závislost vymizí.Já je sundala a mám klid.

Další odpovědi
Vikičistič

Začni tvrdě pracovat a vydělej penízky a nebudeš závislá.

miladaB

ANO můžeš, mám totiž stejný problém. Nenávidím ho, jenže když mne potom ohne na všechno hned zapomenu.

panenka

ano můžeš být závislá já jsem taky 15 let vdana a taky si tak někdy připadám

maka

podle mě rozhodně můžeš

eva

Často si opakuji jedno přísloví – " Touž osobu můžeme nenávidět i milovat,dokonce v téže chvíli. "

Nuk nuk

Bohužel můžete. Člověk si umí vztvořit závislost na cokoliv i kohokoliv.

GeSsTo

já ti řeknu já sem měl taky holku a šla za někym jiným a byl sem naní taky závislej jak komár na člověka ale dostal sem ji tak že sem fšude začal rozvolávat že ten kluk se doube v nose atd.. a pak si říkali všichni jakto že může chodit s takovim klukem mno tak ta moje nechtěla přijít o kámošky tak ho nechala a šla za mnou a pak zjistila že sem lepší než on TO VÍTE