luckykubrt

Můžou v budoucnu hologramy nahradit naše bližní v jejich podobě?

Moc se mi ale tato náhražka nelíbí… snad jen to, že by nám nemohli ubližovat. Ale ne všichni, kteří umřeli byli ničemní.

Odpovědi
ivzez

Nemohou.
Žádná „nápodoba“ nenahradí člověka.

bolak

Moje máma byla hologram, takže už se to děje.

anonym

Zatím jsme od něčeho takového velmi daleko. Překážkou rozhodně není technologie trojrosměrné projekce = to je ten nejmenší problém. Daleko daleko větší oříšek je simulovaná neuronová síť na úrovni lidského mozku a schopnost přenést všechny vazby biologické neuronové sítě do té simulované elektronické. Problematika hologramů je proti tomu jen plácání báboviček na písku 🙂

Dochy

Zatím neznáme technologii, která by to mohla dokázat. Doufám, že u toho zůstane.

luckykubrt

Je fakt, že křísit lidi ještě neumíme. To přijde až při druhém příchodu Krista. Alespoň trochu by to bylo jako kdyby jsme byli se svými blízkými. I když živou bytost to vskutku nahradit nemůže. I když… co je vlastně život ? I naprogramované NPC žijí svým vlastním životem. :D