tencosepta

Můžou přijít exekutoři?

Dobrý den, před nedávnem jsem si zkoušel objednat jedny kupóny, bohužel to nešlo a tak jsem na to pozapomněl. Teď jsem se náhodou podíval na e-mail a našel jsem tam něco ve stylu !Nezapomněli jste na nás zákazníku?". Nebyla tam nějaká výzva k platbě nebo tak něco, ale pro jistotu se chci zeptat.

Nejlepší odpověď
Quimby

A jak to my máme vědět, když nám nedáš skoro žádné informace.
Uzavřel si s nima smlouvu? Porušils ji? Pokud ano, tak klidně přijít můžou.

Další odpovědi
postcd

kdo ví, zeptej se toho prodejce jestli u tebe má nějakou nezaplacenou objednávku a požádej o storno, zrušení.

Hlada

Exekutor může konat až na základě rozsudku, který nabyl právní moci a žalobu je možné podat až po neúspěšné urgenci, takže žádní exekutori v žádném případě přijít nemohou. Zda ale šlo o závaznou objednávku z otázky není zřejmé. Je tedy potřeba dohodnout se s prodejcem a objednávku potvrdit nebo zrušit.

Pepa25

Mámo informací … Ale předpokládám, že jste někde v eshopu byl přihlášen a něco vložil do košíku. Některé eshopy pak dělají to, že připomenou nedokončený obchod, dokonce třeba nabídnou slevu.
Druhá varianta je řádně dokončená objednávka, kterou jste nezaplatil nebo nepřevzal …
Ale jen vy víte, jestli jste koupi dovedl do konce nebo ne, to my tu nevyřešíme … Prohledejte emaily nebo se přihlašte to doho eshopu …