Můžou manželé podnikající na samostatné ŽL mít příjem na jednom společném bank. účtu?

Nejlepší odpověď
Drap

Musí vést každý své vlastní účetnictví. Z žádného zákona nevyplývá povinost vlastnit účet, ani při podnikání ne. Tudíž teoreticky je to možné, opvšem reálně by to působilo značné problémy.

Další odpovědi
anonym

ad led, nebo alespoň podúčet.
Ale rozhodně vést samostatné účetnictví.

led

Každý podnikateľ musí mať vlastný podnikateľský účet.
Ak teda každý z členov rodiny má vlastnú živnosť, musí mať vlastný účet.